Pasieka Pucer to firma rodzinna, której historia sięga już ponad 50 lat temu. Nasze pasieki znajdują się w malowniczych rejonach Polski, gdzie warunki klimatyczne sprzyjają naturalnemu rozwojowi pszczół i pozyskiwania najwyższej jakości miodu. Jako Pasieka Pucer, stawiamy na tradycję, jakość i autentyczność w produkcji miodych produktów.

Nasza pasieka to nie tylko miejsce pracy, ale także styl życia  naszej rodziny. Od pokoleń zajmujemy się hodowlą pszczół i produkcją miodu. Naszą misją jest przekazywanie naszych pasji i wartości kolejnym pokoleniom, a także promowanie zdrowego stylu życia poprzez wprowadzanie na rynek najlepszego miodu.
Jesteśmy jedyną certyfikowaną pasieką ekologiczną w województwie warmińsko-mazurskim.

Stworzyliśmy Zagrodę Edukacyjną Pszczelandia  -  miejsce, w którym dzieci odkrywają świat pszczół i natury w unikalny i interaktywny sposób. Nasza misja polega na edukowaniu najmłodszych o znaczeniu pszczół dla naszej planety i zachęcaniu ich do działania na rzecz ochrony środowiska.
Zapraszamy do naszej Zagrody Edukacyjnej Pszczelandia, gdzie dzieci mogą przyjrzeć się życiu pszczół, zbierać miód, a także cieszyć się obcowaniem z przyrodą. Nasze programy edukacyjne został stworzony z myślą o rozwijaniu wrażliwości ekologicznej oraz pokazywaniu, jak ważna jest dbałość o środowisko.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej Zagrodzie Edukacyjnej Pszczelandia oraz misji, którą realizujemy, śledź nasze konto na mediach społecznościowych. Tam znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje oraz inspiracje, które pomogą Ci nauczyć się więcej o przyrodzie i zadbać o nią razem z nami. Dołącz do społeczności Zagrody Edukacyjnej Pszczelandia i dołącz do nas w naszej misji ochrony przyrody!

Nasze produkty są w pełni naturalne i pozbawione sztucznych dodatków. Każdy słoiczek naszego miodu to wyjątkowy smak i aromat, który można odnaleźć tylko w produktach z pasiek Pucer.

Jeśli jesteś miłośnikiem naturalnych produktów, zdrowego stylu życia i chcesz jak najlepiej dbać o swoje zdrowie, to Pasieka Pucer to idealny wybór dla Ciebie. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów już dziś i przekonaj się, że nasze produkty to gwarancja jakości i autentyczności.Historia pasieki sięga 1957 roku, kiedy to dziadek Bazyli podarował 4 ule 13-letniemu Włodzimierzowi ( mojemu ojcu ), zafascynowanemu życiem pszczół, jakie tętniło za płotem u sąsiada. Stopniowo pasieka rozrastała się, z roku na rok zwiększając o 10-50 %. I tak młodzieńcza fascynacja stała się sposobem na życie . W efekcie końcowym było 1500 uli w 7 pasiekach. Włodzimierz swoją pasję zaszczepił w synach .

"-  Pierwsza  moja pomoc  w pasiece ojca? Mama twierdzi , że miałem niespełna 2 lata kiedy ojciec zbijał ule a ja   podawałem mu listewki. Tak została zaszczepiona we mnie  pasja niezwykłymi, pracowitymi istotami jakimi są pszczoły. Z roku na rok coraz bardziej uczestniczyłem w życiu pasieki, aż pewnego dnia stwierdziłem, że nie wyobrażam sobie, abym mógł robić coś innego . Wtedy to, w latach dziewięćdziesiątych ojciec przekazał mi 400 uli. Jestem więc niejako kontynuatorem rodzinnych tradycji. Od początku marzyłem o połączeniu mojej pasji z pracą, ponieważ wierzę, że prawdziwy sukces możliwy jest wtedy, gdy człowiek robi to, co kocha i wkłada w to serce. Zgodnie z tym założeniem nieustanie pogłębiałem i doskonaliłem wiedzę i umiejętności oraz żmudnie zbierałem doświadczenia co zaowocowało rozwojem pasiek , starałem się realizować nowe pomysły i podążać drogą samorozwoju, co zaowocowało tym, że aktualnie posiadamy wraz z żoną 3 pasieki, które liczą ponad 1000 pni pszczelich."

                                                                          Dariusz Pucer

Pasieka Pucerpasieka pucer

Zakład konfekcjonowania miodu

pasieką Pucerpasieka pucerpasieka pucer

Nasze pasieki

PszczelandiaPszczelandia

Pszczelandia


Finał wojewódzki Agroliga 2020

Finał krajowy Agroliga 2020

Finał krajowy Agroliga 2020

E-gazela BiznesuKuk Buk PolecaKUKBUK poleca

Mikroprzedsiębiorca rokuNajlepszy produkt ekologicznyPoznaj Dobrą Dobrą Żywność

Nasze nagrody