Najczęściej kupowane

Informacja

Ostatnio przeglądane

Miód rzepakowy kremowany z cynamonem 400g

67

Nowy produkt

Miód rzepakowy kremowany z cynamonem 400g

Więcej szczegółów

17 Przedmioty

27,50 zł Brutto

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Więcej informacji

Miód rzepakowy kremowany z cynamonem - obłędny w smaku! Doskonały smak cynamonu, idealnie dobrany do łagodnego miodu rzepakowego. Miód i cynamon wzajemnie się uzupełniają, tworząc wspaniały przysmak. Kremowany miód doskonale daje się rozsmarowywać, a dodany do kawy stanowi istną poezję smaku!

Z cynamonu pozyskuje się leki stosowane w zwalczaniu cukrzycy i chorób kobiecych. Jedna łyżeczka cynamonu zawiera tyle przeciwutleniaczy co jedna filiżanka soku z granatu lub pół filiżanki jagód.

Miód rzepakowy jest miodem o największej zawartości glukozy i aminokwasów. Jest cenną odżywką regeneracyjną w stanach wyczerpania fizycznego i psychicznego. Skutecznie leczy choroby serca, naczyń wieńcowych i układu krążenia. Potas i magnez zawarte w miodzie wpływają korzystnie na mięsień sercowy, stabilizują ciśnienie krwi i przyczyniają się do zahamowania procesu miażdżycowego. Doskonale sprawdza się w leczeniu przeziębienia, stanów zapalnych górnych dróg oddechowych. Łagodzi kaszel. Pomocny w schorzeniach nerek i układu moczowego, wspomaga terapię choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy.

Składniki : miód rzepakowy, cynamon (1%)

Najlepiej spożyć przed upływem 36 miesięcy od daty konfekcjonowania.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: