Najczęściej kupowane

Informacja

Ostatnio przeglądane

Świeca z wosku pszczelego No 5 DUBAI

1

Nowy produkt

Naturalna, ręcznie robiona świeca z wosku pszczelego  No  5 DUBAI

Więcej szczegółów

95 Przedmioty

95,00 zł Brutto

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Więcej informacji

Z wielką przyjemnością przedstawiam Państwu piątą, szczególnie bliską mi  świecę No  5 DUBAI

100 % natury!  100% wosku pszczelego bez żadnych dodatków!

Wosk pszczeli jest naturalną wydzieliną pszczół służącą do budowy plastrów, w których wychowywane są młode pszczoły, oraz składowany jest miód i pierzga. Wosk pochodzi z naszej pasieki, czyli jest marki  Pasieka Pucer.

W składzie tylko wosk pszczeli, bawełniany knot i  olejki perfumeryjne prosto z Grasse.

Nuta zapachowa: wild musc, black oud, gold.

Jeśli zastanawialiście się jak pachnie Dubaj, to odpowiedź jest prosta – agarem!

Oud, czyli agar –  jest   jak płynne złoto – nie przestaje kusić węchu tym, którzy cenią zapachy światowej klasy. To król wśród aromatów wschodnich, wyjątkowy, odosobniony, dla tych, kto się stęsknili się za rzadkimi zapachami. Aromat, który byłoby zbyt trudno wcisnąć w jakiekolwiek ramki. 

Wild musc, czyli dzikie piżmo postrzegane jest jako naturalny afrodyzjak. Piżmowe nuty często kojarzone są z wysokim statusem, luksusem i elegancją.

Zatem siła, namiętność, pasja przełamana balsamiczną, ciepłą, otulająca , słodko-pudrową wonią to No  5 DUBAI.   Jest to zapach inspirowany arabskością i charakterem. Po prostu czaruje swą siłą, głębokością i wyjątkowością. To zapach mocy, pełen pasji i namiętności. To aromat, który na długo odejmuje oddech. To zapach, który czujemy całym sobą.

Dubaj - miasto luksusu, które wyróżnia się ultranowoczesnym designem o konserwatywnej historii. Oszałamiające drapacze chmur, wyspy palmowe, złote plaże, w połączeniu z tętniącym życiem nocnym, luksusowymi sklepami i światowej klasy restauracjami i przepychem złota. Tutaj  marzenia spotykają się z codziennymi oczekiwaniami. To bajka opowiadana przez rzeczywistość, wszystkim tym, którzy szukają szczęścia w życiu.

Taki też jest zapach tej świecy - wytworność, elegancja, zaprawiona szczyptą namiętności i płatki złota, bo czy Dubaj mógłby być bez złota?

Zatem podpal świecę i daj się oczarować arabskim zapachom! Może będzie to sentymentalna podróż do przeszłości... a może podróż w przyszłość, gdzie wszystko jest możliwe... Sama wybierz!

Wosk pszczeli jest doskonały  dla alergików i osób o dużej wrażliwości. Idealny dla osób, które odczuwały bóle głowy przy paleniu świec z parafiny z dodatkiem sztucznych zapachów.

Wartość wydobywających się ze świec woskowych cennych składników leczniczych jest nie do przecenienia. Pełne miodowego aromatu pomieszczenie, nasycone jest ujemnymi jonami, które są bardzo potrzebne w dobie komputerów i coraz większego zanieczyszczenia środowiska. Powstały w pomieszczeniu mikroklimat wywołuje w osobach przebywających w jego zasięgu przypływ optymizmu, dając siłę do przezwyciężenia trudności dnia codziennego, zmieniając problemy na sprawy do załatwienia, a załamanie - na przypływ energii i zdrowia.

Świece wykonywane są metodą ręczną, z czystego, naturalnego wosku pszczelego oraz knota zrobionego z bawełny, który zaleca się gasić mokrymi palcami lub poprzez zdmuchnięcie i zamknięcie wieczka w celu odcięcia dopływu tlenu.

Właściwości świec z wosku pszczelego:

 • podczas spalania wydzielają delikatny miodowo – propolisowy zapach z nutą agaru i dzikiego piżma;
 • jonizują ujemnie powietrze, czyli neutralizują negatywne promieniowanie emitowane przez urządzenia elektroniczne i elektryczne;
 • spalają się bezdymowo;
 • działają kojąco i relaksująco, wprowadzając nastrój ciepła i spokoju;
 • neutralizują zapach dymu tytoniowego;
 • wydzielane z płomienia świecy woskowej ujemne jony oczyszczają powietrze łagodząc dolegliwości nieżytu górnych dróg oddechowych, chorób płuc, astmy, alergii, kataru;
 • charakteryzują się ładnym i oryginalnym wyglądem czystego produktu pochodzącego z natury.

Świeca jest luksusowo zapakowana w szklany, czarny  matowy pojemnik z drewnianym wieczkiem i uszczelką, które może służyć jako podstawka. Z zewnątrz zdobi ją  ekskluzywna, czarna   złocona  etykieta. Idealnie sprawdzi się jako prezent dla osoby, która docenia piękne i naturalne przedmioty. 

Czas palenia świecy ok. 50  h.

Dlaczego warto ją mieć?

 • 100% wosk pszczeli;
 • bawełniany knot zapewniający czyste spalanie;
 • szklany słoiczek z drewnianym wieczkiem i uszczelką;
 • świeca zapakowana w piękną czarną bibułkę i włożona do czarnego pudełeczka przewiązanego sygnowaną wstążką;
 • do każdej świecy otrzymasz gratis papierową torebkę prezentową;
 • świeca podczas palenia wydaje przyjemny odgłos skwierczenia;
 • nie wydziela szkodliwego dymu.

Po wypaleniu świecy i oczyszczeniu słoiczka można go wykorzystywać np. jako pojemnik na biżuterię lub inne drobiazgi.  

Co warto wiedzieć o paleniu świecy?

 • pierwsze palenie świecy powinno trwać tak długo, aż roztopi się cała powierzchnia świecy (2-3 godziny), zapobiegnie to tunelowaniu świecy;
 • aby zapewnić najwyższą jakość palenia się świecy, przycinaj knot przed każdym zapaleniem świecy i dbaj, aby podczas palenia świeca stała na równej powierzchni;
 • zachowaj ostrożność przy paleniu świecy - nigdy nie pozostawiaj jej bez nadzoru i nie stawiaj w pobliżu łatwopalnych przedmiotów;
 • zamykaj  świecę po każdym paleniu, aby zapobiec osadzaniu się kurzu.

Pojemność: 230 ml

Masa netto: 160 g

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: