Najczęściej kupowane

Informacja

Ostatnio przeglądane

Zestaw prezentowy premium RUSTYKALNY OKIENKO

95

Nowy produkt

Zestaw prezentowy premium RUSTYKALNY OKIENKO

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

40,00 zł Brutto

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Więcej informacji

Zestaw 3 miodów smakowych marki Pasieka PUCER.

Zestaw wygląda dokładnie jak ten zaprezentowany na zdjęciu. W skład zestawu wchodzą następujące miody: miód akacjowy z poziomkami, miód akacjowy z malinami, miód wielokwiatowy z płatkami dzikiej róży - każdy po 50 g. Ekskluzywnie opakowany- gotowy prezent. Termin przydatności do spożycia 36 miesięcy.

Miód nektarowy wielokwiatowy z płatkami dzikiej róży  - najbardziej popularny miód o kolorze żółtym, czasem jasnobrązowym. Oczarowuje łagodnym smakiem i zapachem wiosennych kwiatów. Ze względu na dużą zawartość glukozy polecany przy schorzeniach serca i wątroby. Stosowany przy katarze siennym, przeziębieniach, dodaje energii, wzmacnia odporność i organizm. Lubiany przez dzieci. W miodzie zatopione zostały płatki dzikiej róży.  Szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku problemów z sercem, nastrojem, melancholią. Ma działanie przeciwdepresyjne, przeciwbólowe, przeciwlękowe, rozluźniające. Śmiało można nazwać go różanym eliksirem szczęścia!

Zawiera: tylko naturalne składniki - polski miód akacjowy i polskie płatki dzikiej róży.

Miód nektarowy akacjowy z malinami - doskonały na przeziębienie, maliny mają działanie napotne i ogólnie wzmacniające ze względu na zawartość witamin, zawierają kwasy omega trzy, bardzo istotne dla naszego zdrowia. Doskonały do herbaty, jogurtu czy lodów. Tak naprawdę świetny bez żadnych dodatków. Kwaskowa malina ze słodziutkim miodem, prawdziwa PYCHOTA!

Zawiera: tylko naturalne składniki - polski miód akacjowy i polskie maliny.

Miód akacjowy z poziomkami - łagodny w smaku nektar akacjowy połączony z delikatnymi poziomkami. Miód przechodzi poziomkowym aromatem, zaś poziomki powolutku wchłaniają słodycz słonecznego miodu. Delikates, rarytas, zapachem przywodzi poziomkową polanę znaną z dzieciństwa… Fantastyczny do lodów, deserów, herbaty, musli, mleka, jogurtu ale zwykle poziomki zjadają się same, prosto ze słoika! Miód akacjowy polecany jest dla dzieci i dorosłych przy schorzeniach przewodu pokarmowego i w zaburzeniach pracy nerek. Poziomki zawierają sole mineralne, garbniki, flawonoidy, witaminę C .

Zawiera: tylko naturalne składniki - polski miód akacjowy i polskie poziomki.