Najczęściej kupowane

Informacja

Ostatnio przeglądane

ZESTAW BIO NR 4 - 3 x 250 g Zobacz większe

ZESTAW NR 3 - 3 x 250 g

00101

Nowy produkt

ZESTAW   NR 3 - 3 x 250 g 

Więcej szczegółów

34 Przedmioty

59,00 zł Brutto

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Więcej informacji

Zestaw 3 miodów marki Pasieka PUCER.

Zestaw wygląda dokładnie jak ten zaprezentowany na zdjęciu, w skład zestawu wchodzą  : miód nektarowy lipowy , miód nektarowy rzepakowy, miód nektarowo-spadziowy leśny  -  każdy po 250 g. Zestaw przewiązany elegancką wstążką z pałeczką do miodu.

Ekskluzywnie opakowany- gotowy prezent. Termin przydatności do spożycia 36 miesięcy.

Istnieje możliwość skomponowania własnego zestawu , tzn.
1. Zamiany ww. miodów miód akacjowy lub gryczany;

W przypadku chęci zamiany prosimy o informacje mailową.

Miody w 100 % pochodzą z własnej mazurskiej pasieki ekologicznej zlokalizowanej wśród łąk i lasów, co gwarantuje bogactwo nieskażonej przyrody. Położenie pasieki zapewnia brak dużych aglomeracji oraz przemysłu.

 

Miód lipowy urzeka żółtą barwą, zadziwia ostrym smakiem i silnym zapachem lipy. Charakteryzuje się wysoką aktywnością antybiotyczną. Działa uspokajająco, przeciwgorączkowo i przeciwkaszlowo. Doskonały kiedy dopada nas niepokój i bezsenność. Znakomicie działa na organizm, gdy męczy grypa, przeziębienie czy zatoki. Nie bez powodu przodkowie mówili " kiedy grypa cię znów zmorze, miód lipowy Ci pomoże".... Wyróżniony prestiżowym certyfikatem jakości "Doceń Polskie".

Miód rzepakowy - jest miodem o największej zawartości glukozy i aminokwasów. Jest cenną odżywką regeneracyjną w stanach wyczerpania fizycznego i psychicznego. Skutecznie leczy choroby serca, naczyń wieńcowych i układu krążenia. Potas i magnez zawarte w miodzie wpływają korzystnie na mięsień sercowy, stabilizują ciśnienie krwi i przyczyniają się do zahamowania procesu miażdżycowego. Doskonale sprawdza się w leczeniu przeziębienia, stanów zapalnych górnych dróg oddechowych. Łagodzi kaszel. Pomocny w schorzeniach nerek i układu moczowego, wspomaga terapię choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy. Skuteczny jest również w leczeniu chorób zewnętrznych. Oczyszcza chorą tkankę z elementów martwiczych i ropnej wydzieliny. Szybkie przyłożenie miodu na poparzoną skórę zabezpiecza ją przed tworzeniem się pęcherzy i rozwojem zakażenia.  

Miód nektarowo-spadziowy leśny - to prawdziwa esencja darów mazurskiej przyrody, pozyskany z szałwii lekarskiej, maliny, dziurawca, delikatności dodaje nektar z drzew lipy, aromat to uczestnictwo polnego rumianku i leśnych ziół. Smak natomiast zawdzięcza nektarowi z chabra. Cechuje go duży udział spadzi liściastej z drzew lipy i dębu. Lokalizacja pasieki w bezpośrednim sąsiedztwie granicy polsko-rosyjskiej, pozwala na korzystanie pszczołom z pożytków specyficznego ekosystemu leśno-łąkowego. Roślinność leśna dostarcza pszczołom zasoby nektaru i spadzi, a łąkowa nektar z roślin miododajnych łąk śródleśnych tego subregionu.

Korzystnie wpływa na choroby dróg oddechowych, przeziębienia, poprawia odporność organizmu i reguluje przemianę materii. Wszystkie te czynniki pozwalają stawiać go wysoko wśród miodowej elity.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: