Najczęściej kupowane

Informacja

Ostatnio przeglądane

Zestaw miodów z owocami

34

Nowy produkt

Zestaw miodów z owocami

Więcej szczegółów

19 Przedmioty

105,00 zł Brutto

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Więcej informacji

Zestaw 3 miodów smakowych marki Pasieka PUCER.

Zestaw wygląda dokładnie jak ten zaprezentowany na zdjęciu. W skład zestawu wchodzą następujące miody: miód akacjowy z płatkami róży, miód akacjowy z malinami, miód akacjowy z wiśniami - każdy po 210 g.

Ekskluzywnie opakowany- gotowy prezent. Termin przydatności do spożycia 12 miesięcy.

Miód nektarowy akacjowy - barwa bardzo jasna, w postaci płynnej jest prawie przezroczysta. Zapach kwiatów robinii akacjowej, w smaku łagodny, bardzo słodki. Ze względu na wysoką zawartość fruktozy krystalizuje się bardzo wolno, przechowywany w temp. ok. 20 stopni C pozostaje w postaci płynnej przez kilka miesięcy.

Wspomaga leczenie cukrzycy, zaburzeń trawienia, oraz schorzeń żołądka i jelit. Osoby, które narażone są na nadmierny wysiłek psychiczny, czy fizyczny powinny spożywać ten miód. Składa się on przeważnie z cukrów prostych i dlatego bardzo szybko dostarcza energii naszemu organizmowi. Cukry proste są w pierwszej kolejności wchłaniane do krwi i w ten sposób doskonale odżywiają nasze mięśnie czy inne komórki ciała. Miód ten sprawi, że na pewno poczujemy się odprężeni i zrelaksowani.

Okłady z naturalnego miodu bardzo dobrze wpływają na gojenie się i likwidowanie zakażeń. Jest bardzo łagodny i chętnie wybierają go dzieci.

Miód nektarowy akacjowy z płatkami róży - jedyny taki produkt na rynku . Nie tylko cudnie pachnie, pięknie wygląda i wspaniale smakuje ale również charakteryzuje się wyjątkowymi walorami zdrowotnymi. Wykazuje silne właściwości antybakteryjne, obniżające poziom glukozy, przeciwstarzeniowe i przeciwutleniające. Szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku problemów z sercem, nastrojem, melancholią. Ma działanie przeciwdepresyjne, przeciwbólowe, przeciwlękowe, rozluźniające. Śmiało można nazwać go różanym eliksirem szczęścia!

Zawiera: tylko naturalne składniki - polski miód akacjowy i polskie płatki róży.

Miód akacjowy z malinami - doskonały na przeziębienie, maliny mają działanie napotne i ogólnie wzmacniające ze względu na zawartość witamin, zawierają kwasy omega trzy, bardzo istotne dla naszego zdrowia.

Doskonały do herbaty, jogurtu czy lodów. Tak naprawdę świetny bez żadnych dodatków. Kwaskowa malina ze słodziutkim miodem, prawdziwa PYCHOTA!

Zawiera: tylko naturalne składniki - polski miód akacjowy i polskie, mazurskie maliny.

Miód akacjowy z wiśniami - kompozycja złocistej słodyczy miodu z kwaskową nutą wygrzanej na słońcu wiśni. Przywodzi na myśl sierpniowy sad, pełen aromatu i spokoju drugiej połowy lata z nutą odgłosów pracowitych pszół w tle.

Produkt o niezwykłych właściwościach zdrowotnych bez dodatków sztucznych barwników czy konserwantów, tylko miód i wiśnie.

Wiśnie zawierają cukry proste i pektyny, mangan, jod, wapń i żelazo. Działają przeciwzapalnie, m.in. zapobiegają zapaleniu tętnic, czyli chronią przed chorobami układ krążenia, a tym samym - serca. Naukowcy wiele też mówią o antynowotworowych właściwościach wiśni. Znajdujące się w nich substancje hamują rozrost komórek rakowych.

Doskonały do jogurtu, lodów, chleba z serkiem typu mascarpone czy włoskiego i jako dodatek do herbaty.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: